Zwroty i reklamacje

Zwroty

Klient ma prawo zrezygnować z zamówionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki – zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dn. 31 marca 2000 r.) 

Zwroty dopuszczalne są tylko w przypadku towaru nieużywanego, w żaden sposób nie zniszczonego oraz posiadającego oryginalne opakowanie, jeżeli towar występował w opakowaniu. 

Gwarantujemy zwrot kwoty równej cenie zwracanego towaru w ciągu 10 dni roboczych drogą przelewu bankowego na wskazane przez zamawiającego konto lub przekazem pocztowym na wskazany na zamówieniu adres. Koszty dostawy i odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

Zwracany towar należy odsyłać wraz z otrzymanym z nim dowodem zakupu. 

Reklamacje

Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

Jeżeli otrzymany produkt posiada wady techniczne, to Klient może skorzystać z gwarancji u producenta produktu lub we wskazanych w karcie gwarancyjnej serwisach. 

Jeżeli otrzymany produkt nie jest zgodny z zamówieniem, to prosimy o natychmiastowy kontakt z lutnik@rafalturkowiak.pl i poinformowanie nas o niezgodności.